Firemnýnákup.sk medzi finalistami Via Bona Slovakia

Firemnýnákup.sk bol nominovaný v súťaži Via Bona Slovakia 2016, v kategórii Férový hráč na trhu, ktorú už po 17. krát organizuje nadácia Pontis. Porota v tejto kategórii oceňuje firmy, ktoré na Slovensku podnikajú férovo a zodpovedne. Firmy mali počas uplynulých dvoch mesiacov možnosť dať vedieť o svojich aktivitách z oblasti zodpovedného podnikania. Do šiestich kategórií sa prihlásilo spolu 71 malých, stredných i veľkých firiem z celého Slovenska.

Nadácia Pontis každoročne oceňuje výnimočné projekty a zodpovedné prístupy firiem, ktoré menia Slovensko k lepšiemu. Via Bona Slovakia je jediným ocenením, ktoré na Slovensku už od roku 1998 zviditeľňuje príklady zodpovedného podnikania a inšpiruje nimi ďalšie firmy. Veľmi nás teší nielen nominácia, ale aj postup do finálovej trojice v kategórii Férový hráč na trhu.

Odovzdávanie cien sa uskutoční 4. apríla 2017 o 20:00 v Starej tržnici v Bratislave. Slávnostný galavečer odvysiela naživo RTVS na Dvojke.

Držte nám palce.

Všetky nominácie si môžete pozrieť na tomot linku: http://www.nadaciapontis.sk/clanok/vieme-ktore-firmy-postupili-do-2-kola-via-bona-slovakia/2178