Blog

 • Kancelárske potreby a občerstvenie
  Chcete začať šetriť ihneď a neviete s akou komoditou začať? Rozhliadnite sa okolo seba a zistíte, že okamžité šetrenie nastáva vo vašej kancelárii. Tonery, papier a iné kancelárske potreby nie sú najlacnejšou položkou ak si pozriete koľko vás tieto „maličkosti“ stoja ročne.
 • Firemnýnákup.sk medzi finalistami Via Bona Slovakia
  Via Bona Slovakia je jediným ocenením, ktoré na Slovensku už od roku 1998 zviditeľňuje príklady zodpovedného podnikania a inšpiruje nimi ďalšie firmy. Veľmi nás teší nielen nominácia, ale aj postup do finálovej trojice v kategórii Férový hráč na trhu.
 • Časopis .týždeň: Firemný nákup šetrí náklady aj čas
  Firemný nákup.sk je nová služba pre podnikateľov. Pre firmu je to šikovný externý nákupca, ktorý vďaka znalosti trhu a bohatým skúsenostiam v tendrovaní prináša úspory.
 • Konferencia Facility managmentu
  V dňoch 24.05.2016 a 25.05.2016 sme sa zúčastnili na konferencii Dni Facility managementu 2016, ktorý zorganizovala Slovenská asociácia facility managementu (SAFM). Bolo zaujímavé diskutovať s facility managermi o spôsoboch efektívneho riadenia služieb pri spravovaní nehnuteľností […]
 • 6 spôsobov, ako môže firma ušetriť
  Pre internetový magazín Sóda sme pripravili blog o tom, ako môže firma ušetriť Prirodzeným záujmom živnostníkov a majiteľov firiem je generovať zisk. V prvom rade sa tak snažia robiť či […]